Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїАТ "Сумиобленерго" має намір припинити розподіл електроенергії КП СМР "Міськводоканал"

Заборгованість за послуги – така причина припинення розподілу електроенергії КП Сумської міської ради "Міськводоканал". Станом на 01.06.2021 заборгованість комунального підприємства перед АТ "Сумиобленерго" за послуги з розподілу електричної енергії складає 5,032 млн грн та за активну електроенергію – 4,918 млн грн. Відключення заплановане на вівторок, 8 червня, з 9 години.

Розуміючи, що мешканці м. Суми не повинні бути заручниками невирішених фінансових питань та діяльності керівництва КП СМР "Міськводоканал", АТ "Сумиобленерго" неодноразово подовжувало термін сплати за надані послуги, але марно.

Товариство опинилося у вкрай критичній фінансово-економічній ситуації. На жаль, в такій ситуації немає інших заходів впливу, ніж передбачені чинним законодавством, а саме – припинення надання послуг з розподілу електричної енергії КП СМР "Міськводоканал".

Враховуючи складну ситуацію та соціальне напруження, яке може спричинити відключення КП СМР "Міськводоканал", АТ "Сумиобленерго" звернулося з проханням посприяти у вирішенні питання сплати заборгованості до міського голови м. Суми.

АТ "Сумиобленерго" повідомляє про персональну відповідальність керівництва КП СМР "Міськводоканал" за наслідки, пов’язані з частковим або повним припиненням електропостачання.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ